| D3e3 a întrebat:

Exista pierce medicinal pentru buza inferioara?thinking Daca da,stiti un magazin online de unde sa comand? ca la farmaciile de pe aici sigur nu gasesc,Si daca nu,de care pierce e indicat sa bagi imediat dupa ce iti faci gaura ca sa nu se infecteze? Fara raspunsuri stupide, va rog.

1 răspuns:
| CannbalCorpse a răspuns:

Daca iti faci pierce la salon iti vor da ei pierce medicinal e cam 20-30 lei.
Daca ti-l faci acasa, pierce de argint dezinfectat in spirt, sau pus pe flacara de la aragaz si dupa dezinfectat cu spirt, sa nu aiba microbi sa te infectezi.
Sper că te.am putut ajuta.O seară bună