| carlyhalatz a întrebat:

Cum credeti ca i-ar sta mai bine unei satene:cu suvite aurii/blonde sau o culoare mai aprinsa gen:rosu verde etc?

Răspuns Câştigător
| ana27756 a răspuns:

Rosuulove struckx iar sta superlove struck poate eu spun rosu ca eu sunt roscata si imi sta super bine si tie ti-ar sta pentru mine negru mise pare ca ne imbaraneste :d parerea mea faca iti place fundahappy

3 răspunsuri:
| Elly213 a răspuns:

Spun ca ar fi mai bine sa iti faci suvite rosii! Este un contrast mult mai dragut.In timp ce blondul ar aduce a "spalaceala". Acum depinde de gusturile tale.Parerea ta conteaza cel mai mult.Nu trebuie sa ii placa altuia.Trebuie sa iti placa tie!

| carlyhalatz explică (pentru Elly213):

Pai da...ma refeream la suvite

| h3r a răspuns:

Mov sau aurii.