| Venusgirl a întrebat:

Cum credeti, masca de morcov e buna contra petelor lasate de acnee?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Tu nu ai nevoie de hidratare, ai nevoie de exfoliere. Poti sa ti cumperi un exfoliant sau sa il prepari tu.Gasesti o groaza de retete pe net happy

| Carla01 a răspuns:

Morcovul este foarte bun pentru piele, hidratează şi lasă pielea catifelată şi strălucitoare.Nu ştiu dacă e bun şi pentru acnee, încercă. Mierea este foarte bună pentru acnee, şi lămâia.Baftă! :*
FUNDĂ?