| YourDreamGirl a întrebat:

Cum credeti sa imi vopsesk parul de o kuloare inchisa sau sa il las asa?

Răspuns Câştigător
| Panteruţa a răspuns:

Sindromul k inseamna ca asa scriu analfabeti cu,, k ",, j " ( ex : kf?, nu stiu ". ). Caci pentru intrebarea ta nu-ti strica parul si eu am facut prostia asta, lasa-l blond sau cum il ai pentru ca e o culoare frumoasa daca vrei poti sa-ti cumperi niste nuantator si sa iti faci suvite,, roze "e.t.c.

| YourDreamGirl explică (pentru Panteruţa):

Mersi, cred ca o sa incerc cu nuantatorii

4 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

De ce ți-ai schimba culoarea de par, nu ai dat detalii, habar nu avem de cum arati cu blond sau negru etc.
Ți-am mai zis nu mai pune întrebări fara rost.
Scrie si in regulament!
Dar bineînțeles nu l-ai citit ca doar scrie cu "c" si tu scrii doar cu " K" si m-a gândesc ca nu înțelegi!
Serios te faci de ras!
Oricum daca esti blonda te sfătuiesc sa iti te vopsesti închis poate isi revin si neuronii tai normali!

| Ioscaa1 a răspuns:

Vai doamne si pe TPU a ajuns sindromul K.

| YourDreamGirl explică (pentru Ioscaa1):

Adica sindromul k?