| AcidCuSange a întrebat:

Cum cresc mai repede? Am in jur de 1 metru si 10 cm (cred, nu m-am masurat de muuuult timp) si vreau sa ma fac mai inalta...Solutii?

Răspuns Câştigător
| SaBriinaa a răspuns:

A,da.Eu stiu. Facand cat mai mult sport care tine de tragerea corpului.Alergand,inotul dezvolta foarte mult.Stii eu am fost mai scunda cam 1, 38 si stand la munte(pensiunea parintilor ei) toata vara am 1, 46.Deci aerul curat.Mao du-te si tu intr-un parc,pe o banca,mananca un mar,un fruct, ceva.Dar de obicei, acestea vin de la sine.Esti foarte scunda si al o anumira varsta te inalti.Cam as se intampla.Ai sa vezi.Mult noroc in viitorhappyFunda?

9 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Buna!
rolling on the floor
Nu se poate sa fii atat de scunda.Atat aveam eu cand aveam 5 ani.crying

| Patricia a răspuns:

Fa un spot (basket de preferat) dar am o intrebare pentru tine:cati ani ai?:-s ca esti cam scunda

| adutzadragutza a răspuns:

Inotul ete dezvolta foarte mult si basket-ul la fel aaa si sari coarda e folositor happyhappy funda confused

| marett16 a răspuns:

Cati ani ai?

| l0riiii a răspuns:

Trebuie sa faci inot!
pa, pakiss

| AcidCuSange explică:

Dragilor,eu nu m-am mai masurat de vreo 2 ani si nu mai stiu cati metri am dar sunt inalta sa stiti, il ajung pe frate-miu si are 21 de aniwinking.

| angel_7075 a răspuns:

Nu vreau sa fiu rautacioasa dar un om nu creste ca prin minune. nu te uzi cu stropitoarea si vei creste ca florile! incearca sa mananci multe vitamine : legume, fructe si vei crestie incetu cu incetu. unii oameni se dezvolta ma greu unii mai repede poate tu cresti mai greu :d dar cati ani ai?

| BloodLine a răspuns:

Sub 1,30 se considera ca suferi de piticism... google it.

| Andreimachoman a răspuns:

Pai cati ani ai
?