| Alysée a întrebat:

Cum/cu ce sa-mi incretesc parul ca sa arate ca in poza asta?
http://lookbook.nu/look/1264325-Autumn
dar la salon cat mar costa?

3 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Nu cred ca o sa reusesti acasa

| SufletAcadelicit a răspuns:

Acasă nu o să reuşeşti. Ai nevoie de nişte cursuri.
Iar la salon te costă în funcţie de lungimea părului.
Oricum, la păr scurt e minim 50 lei. Cam atât dădea mama. La păr mediu ţin minte că era 65 lei, iar la păr lung 80 lei thinking Sau undeva pe-aici, oricum. happy

| georgikk a răspuns:

Da poti sa reusesti si acasa cu multa rabdare,in primul rand iti iei cele mai mici bigudiuri cu burete de preferat,si iei o solutie care se gaseste peste tot care se numeste solutie de par permanent, iar ininte sa iti pui bigudiutile iti dai cu solutia aia, stai in jur de 15 ore cu ele in cap iar dupa aia incerce sale mai arnjezi tu.dar poti as mergi al coafor si te costa in jur de 50-80 lei dar iti iese exact asa
sper ac te-am ajutatX::Xfunda?