| alexandratudor15 a întrebat:

as vrea sa-mi incretesc parul ca in poza asta :
http://sanatate.sfaturi.info/wp-content/uploads/2009/03/ o-curl.jpg
cat costa?
plz dau fundita :)

Răspuns Câştigător
| Noir a răspuns:

Depinde de salonul in care te duci Si mai depinde cum vrei:daca il vrei permanent sau pe una/doua zile.Nu costa exagerat de mult in ambele situatzii. Cel mult 80 leiMUlt succeswinkingwinkingwinking:*:*:*

2 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Ai putea incerca cu bucati de hartie sau de carton.

happy

| maduts a răspuns:

Te speli pe cap si apoi te dai cu spuma pe par, te usuci cu feonul, stand cu capul in jos si strangand parul in mana pentru a se increti, iti garantez eu ca iese mult mai frumos decat cel din poza, si nu te costa decat spuma care este pana in 10 roni.
succes:*