| anonim_4396 a întrebat:

Cum de cei mai frumoși oameni după statistici au 30-35+ chiar? Eu deja am de acum un rid la ochi in colt și deja nu mai suport sa trăiesc

9 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Ce statistici? Nu are nimeni cum sa arate mai bine la peste 30 de ani, decat arata la 20.

| anonim_4396 explică (pentru wildthing):

Vezi sa nu fie invers

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai că fix de la rid îți piere cheful de viață laughing

| IhNomUhNitPARIS a răspuns:

Odegard, dar de ce man pentru o cuta (nu rid) sa te sinucizi? Unii au de la 20 de ani știai? Sunt cauzate de genetic, fumat excesiv, stres sau expunere la soare fără protecție solara, sau riduri de expresie.
De troll nu te-ai saturat? Dă-l în colo de rid, ești bărbat sau femeie? Asta sa fie cea mai mare problema a ta existențială? Frumusețea este obiectiva, adică,, pentru unii poți fi făt frumos pentru alții un naspet fără pic de personalitate sau caracter.

| anonim_4396 explică (pentru IhNomUhNitPARIS):

Tu nu te ai saturat sa fii prost?

| Design2021 a răspuns:

Poti sa ai 60 sau si mai multi si sa nu ai riduri, asta tine de genetica ta si de cum te ingrijesti/intretii de-a lungul vietii.

Si daca ai si ceva banii in cont te doare la basca daca ai 100 kg si esti plin de riduri laughing

| CelCareRamaneInUrma a răspuns:

Lasa ca eu am 22, arat de 40, ma simt ca la 80 si gandesc ca la 9.Cand m-a desenat Dumnezeu, m-a desenat cu stanga, beat si legat la ochi... si asta doar asa ca sa faca misto de mine.A da, am uitat sa spun ca si personalitatea mea e vai mama ei

| waldeinsamkeit a răspuns (pentru CelCareRamaneInUrma):

De ce crezi că personalitatea ta e vai mama ei?

| CelCareRamaneInUrma a răspuns (pentru waldeinsamkeit):

Sunt timid/antisocial, destul de tembel, moale/bleg, nu stiu sa socializez cu fetele si cam asta a fost si unul din motivele pentru care am fost victima ''bullying-ului'' in scoala si tot din cauza asta incerc cat de mult posibil sa nu interactionez cu lumea din frica de conflict, adica nu merg in cluburi si locuri unde s-ar putea isca un conflict pentru ca m-as face de **** rau de tot.Cateodata ma gandesc ca poate sufar de autism.A da, sunt si suparat pentru ca n-o sa fiu niciodata cu Emma Watson