| byby_7642 a întrebat:

Cum devin reprezentant metropolitan si care este varsta minima?

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vârsta minimă este de 18 ani, dacă ai nevoie de înscriere te pot ajuta eu.
În rest, succes!
Pa, pa.

| byby_7642 explică (pentru Legiuitoarea):

Pai si daca nu am inca 18 ani? ce pot face

| DutzyX a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Metropolitan,adica Lady's, corect? Eu m-am inscris in vara si nu aveam 18ani.

| byby_7642 explică (pentru DutzyX):

Deci pot sa ma inscriu sa intelegbig grin? eu am 17

| Legiuitoarea a răspuns (pentru DutzyX):

Bună din nou.
Da, este Lady*s acum dar nu te-ai înscris tu, ci ai fost înscrisă, regulamentul spune clar, 18 ani.
... și de ce insiști?
Pa, pa.

| DutzyX a răspuns (pentru byby_7642):

Nu conteaza varsta.O sa primesti catalog gratuit prin posta.La comenzi,depinde de unde esti, vine prin curier gratis, daca dai comanda azi pana in 12 maine e la tine (desigur, zile lucratoare).
Daca ai nevoie de ajutor, I'm glad to help anytime!

| byby_7642 explică (pentru Legiuitoarea):

Pemtru ca vreau neaparat sa fiu reprezentantstraight face

| Legiuitoarea a răspuns (pentru byby_7642):

Bună.
Ai nevoie de împuternicire de la persoana care te înscrie!
Pa, pa.

| DutzyX a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Nu iti cere varsta cand faci cont si EU m-am inscris cand aveam 17ani, deci se poate.
Nu 'insist', o ajut.
O zi frumoasa

| byby_7642 explică (pentru DutzyX):

Multumesc pentru ajutorrr

| DutzyX a răspuns:

Metropolitan este noul Ladys.Intri pe site la ei, SPAM si te inscrii.plata se face la ridicarea coletului.O zi frumoasa!

| DutzyX a răspuns:

App,eu doar ce am dat comanda acum 30minhappy