| mihaeelaa a întrebat:

Ca sa devin reprezentant Metropolitan trebuie sa am peste 18 ani?big grin

4 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Nu, nu exista limita de varsta! Daca vrei sa te inscrii da-mi un mesaj privat ca sa-ti dau toate detaliile.

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Nu, deloc. Uite ce mesaj am primit eu pe hi5,, Vrei sa castigi bani?
Metropolitan. Compania comercializează produse de parfumerie, cosmetice şi bijuterii. Oferim produse de calitate la preţuri mai mici decât companiile competitoare (Avon, Oriflame).
Avantaje: procent de 30 % - 35 % din vânzările tale; la prima comandă primeşti 2 cataloage şi 10 testere de parfumuri; transport gratuit la comenzi minime de 100 lei; nu trebuie să semnezi contract, nu ţi se solicită nici un act; sistem transparent de acordare a bonusurilor.
Oferta lor o poţi găsi pe www.metropolitans.ro.
Dacă doreşti să te înscrii (după înscriere ai 25%-30 % reducere) la „codul reprezentantului care v-a recomandat" introdu codul: RAS2OgP9
Id-ul meu: coordonatormetropolitan ''
deci da add ca sa afli mai multe;).

| IepurasulBrunet a răspuns:

Eu cred ca da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai doar buletin. Daca vrei te inscriu eu. Trimite un mesaj privat. Ceaokiss