| Elena1234456 a întrebat:

Cum devin reprezentant Metropolitan? Vreau sa imi fie livrate cataloage acasa happy.

Răspuns Câştigător
| .LoLo. a răspuns:

Poot sa te inscriu eu. daca vrei baga id asta lulu_baa si iti dau eu mai multe detaliiwinking

17 răspunsuri:
| Elena1234456 explică:

As vrea mai multe detalii va rog.

| myam33a a răspuns:

Sunt lider METROPOLITAN! Bine ai venit printre noi! Te astept pe id meu: mya_m3_3a si iti voi spune toate indicatiile, cum sa faci clienti, cum sa te inscrii, te voi ajuta! Si bine inteles bonusul tau! happy

| georgyya a răspuns:

Cine mai doreste sa se inscrie ca reprezentant Ladys (Metropolitan) sa ma contacteze la repr_ladys@yahoo.com Va astept!

| iwlia a răspuns:

Dami add jullie_th06 si iti dau informatii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost reprezentant Metropolitan. Trebuie sa te inscri pe site si comanzi un catalog. El iti vine acasa Gratis in 4-5 zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunama ca te ajut eu Ma numesc Dobrin Denisa si sunt de 3 ani reprezentant la Metropolitans si nu-mi pare rau. nr meu este 0765715641

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa devii reprezentant metropolitan te pot ajuta eu. id meu este your_bad_girl23 si te voi ajuta eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu, complectezi un formular., si o sati ajunga catalogul acasa.pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa fiu reprezentant metropolitan. dar nu stiu ce ar trebui sa fac...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pot ajuta eu, baga in lista ella_angel_016

| ForteGames a răspuns:

Cauta pe Google!;) sau mai bine ai incerca http://www.money-for-you.net

| bella2332 a răspuns:

Te inscriu eu daca bagi your_bad_girl23 in lista

| viulia a răspuns:

Te rog sa-mi trimiti email la opmetro3@yahoo.com pentru a-ti trimite toate detaliile, cuprinse in GHIDUL METROPOLITAN si/sau sa vizitezi siteul http://afacere.weblog.ro

| Explosive10 a răspuns:

Pentru a deveni reprezentant Metropolitan, va recomand sa accesati linkul http://ladys.ro/a/EMNDVifq. Succes.

| Explosive10 a răspuns:

Pentru a deveni reprezentant Metropolitan : foarte uşor.
Acceseaza linkul http://SPAM/a/EMNDVifq
Succes!

| Xandru_Alex_1989 a răspuns:

Da

| Xandru_Alex_1989 a răspuns:

Cum ma pot inscrie la metropolitan ca reprezentant as dori sa fac legătura cu un consultant daca aveti vreun nr de contact