| ioana_7606 a întrebat:

Cum e tunsa Rihanna in clipul California King Bed? Ma refer la tipul frizurii. si as vrea si niste coafuri si frizuri pentru scoala. Am parul lung aproape pana la fund. dar m`am saturat de el si as vrea o schimbare noua de look. E usor ondulat. happy

1 răspuns:
| Bubutita a răspuns:

Este tunsa normal.Are parul facut cret.Pentru scoala incearca sa iti faci o coada de cal foarte sus si sa o infoi.Sigur iti va sta super bine.Il poti ondula si prinde...sau ti-l poti face cu ondulatorul si sa il lasi asa.Doar ca sa iti faci breton.Va da bine.Sau te poti tunde putin mai scurt...parul lung este un pic cam demodat.