| ღHoneyBunnyღ a întrebat:

Ca tot incepe scoala m`am decis sa`mi fac o schimbare de look :] Eu am parul lung, putin ondulat la varfuri si saten.As vrea sa ma tund insa nu foarte mult din lungime.Stie cineva tunsori frumoase pentru parul lung? dau fundita normal.

Răspuns Câştigător
| ZapPy a răspuns:

Incearca sa-ti faci un anumit stil, nu unul cu care personalitatea sa nu aibe nici o legatura, din contra. In ce clasa esti totusi? Sa nu fie putin prea extrem, nu am eu nimic impotriva dar sunt o gramada de profesori foarte conservatori.

Deci daca vrei o schimbare de look, sa fie parul si restul in concordanta cu hainele si felu de a fi, totusi in mod normal, ar trebui sa te reprezinte, ca is multi foarte fake si wannabes aia ii partea a 2-a.

Personal, prefer genul asta:http://scenehairfashion.blogspot.com/......-long.html sau http://www.gallery.becomegorgeous.com/scene_girl_hairstyles.html
Nu neaparat sa te faci cu culori dar asa filat si tapat, arata foarte tare.

Sau ceva mai normal? http://beauty.about.com/od/hairstylephotos/tp/long_hair_photos.htm

Numai tu sti ce fel de persoana esti, dar sper ca poti lua o idee de acolo o idee de aici sa iasa ceva fain. Succes;)!

4 răspunsuri:
| ionica56 a răspuns:

gand il lasi pe spate sa fie ca un "V" intelegi?

| ionica56 a răspuns:

Cand *

| ღHoneyBunnyღ explică:

Ms mult ZapPy love struckkiss

| Alexandra1304 a răspuns:

Ti'ai putea face bretonhappy si daca te'ai mai tunde si din lungime in scari ti'ar sta chiar bine mai ales ca e si ondulathappy sper ca te'am ajutathappy