| gabrielaaaa27ly a întrebat:

As vrea sa imi cumpăr o pereche de blugi de pe internet, insa nu stiu in ce masura sunt elastici, nu as vrea sa nu mi se potrivească. Compozitia lor e Exterior: 74% bumbac, 23% poliester, 2% viscoza, 1% elastan. Voi ce credeti?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ia trimite link, poate-mi dau seama.

| Adry05 a răspuns (pentru gabrielaaaa27ly):

Da, par ca se muleaza pe picior daca asta vrei. Mama ce faini sunt, m-ai pus si pe mine pe ganduri acum laughing))

| alina2k18 a răspuns:

Sunt destul de elastici astia.
EU prefer 98% bumbac, 2 % elastan, astia sunt preferatii mei.

| EuMondialu1989 a răspuns (pentru alina2k18):

Dacă sunt mărimea ta îți sunt buni dacă nu ii poți returna, ii probezi fără sa rupi eticheta, și dacă nu sunt buni îți cumepri mai mari sau mai mici

| EuMondialu1989 a răspuns:

Conteaza mai mult mărimea sa ți se potrivească. și dacă ai vrea sa îți fie mai strâmți da nu mici elasticitatea