| Lovelypeaches100 a întrebat:

Cum fac parul sa creasca mai repede? Tocmai ce m-am intors acasa de la frizer, a fost o mica eroare, nu a gresit ceva enorm, poate asta era intentia lui, in coltul in care varful capului se intalneste cu lateralul gen, m-a tuns zero( practic ras)stii ce zic? In rest sunt tuns cu treiul, in zona aia. Sa creasca acel putin par, ar cam dura o saptamana si nu este vreo problema( pot merge asa la scoala, pentru ca din nou, este extrem de mica zona aceea). Stiti cumva cum sa fac acel coltisor mic de par ras sa creasca mai repede?

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Omega 3 este raspunsul la problema tawinking!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alt coșmar adolescentin... Nu poți merge la școală pentru ca nu îți stă bine părul.