| blacksky13 a întrebat:

Cand m-am nascu mi s-a facut o perfuzie la cap pentru ca eram nascut prematur si acea perfuzie nu a fost facuta corect si din cauza asta de cand ma stiu am in partea dreapta a capului o mica chelie dar nu stiu cum sa fac sa imi creasca parul in zona aia. Plus ca in varful capului am un fel de ciuperca si nu stiu cum sa o rezolv si pe asta. Va rog ajutati-ma cu ambele probleme daca puteti! Dau funda cel care rapsunde cel mai bine si care ma ajuta!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| adii2376 a răspuns:

Cere sfatul unui medic!