| IoanaIoa88 a întrebat:

Cum fac sa imi apara pe perete la mine ( pe facebook ) tot ce face X.thinking
Fundita` happy

Răspuns Câştigător
| Inela a răspuns:

Pentru asta trebuie sa intri la X in profil, si daca are cronologie, este sub coperta o bifa linga care scrie "prieteni". apesi acolo si este optiunea "prieteni apropiati", daca la tine e in engleza - "close friends" apesi acolo.
(desigur ca trebuie sa fiti prieteni)
si gata. de atunci iti va aparea tot ce face X la tine pe perete si la noutati.
Daca nu iti iese sau nu gasesti, spune-mi. iti mai explic o data

2 răspunsuri:
| Pearl01 a răspuns:

Cred ca, pentru a vedea ce face X, ar trebui sa-l adaugi ca prieten sau sa-i dai like(pentru ca pe wall-ul tau sa-ti apara ce scrie, ce conteaza, ce face).

| Inela a răspuns:

La el in profil este un dreptunghi in care este scris "prieteni". apesi pe dreptungi, si acolo gasesti optiunea "prieteni apropiati". apesi pe ea, si ati devenit prieteni apropiati. astfel la tine pe perete va aparea tot ce face X, la fel va aparea si la noutati la tine happy
Bafta!