| MartinAlabert a întrebat:

Cum fac sa imi creasca par pe frunte deoarece am fruntea cam lunga nu inalta sau lata cum se spune... Dar as vrea fruntea selenei gomez.
Ce sa fac? Am incercat ulei de ricin si parusan.
Intr-adevar mi-au aparut cateva fire dar foarte invizibile sunt ca puful.

5 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

De ce vrei sa ai par pe frunte? Daca o zona e programata genetic sa aiba fire mici, n-o sa-ti creasca par de juma' de metru indiferent de ce produse folosesti. In plus, si fetele/femeile cu fruntea lata sunt frumoase: Rihanna, Angelina Jolie, Julia Roberts, Beyonce, Emma Watson, Kristen Stewart sunt doar cateva exemple care imi vin acum. Daca vrei sa mai "maschezi" putin marimea fruntii, foloseste o pudra de contur pe margini, dar sa aplici foarte light ca sa nu para mudara

| TanteMarianne a răspuns:

Tunde-te cu breton...

| BloodyLips a răspuns:

Hm,de ce nu incerci sa iti lasi breton?

| Poponutza a răspuns (pentru BloodyLips):

Bretonul pe frunte e de ****. Mai op este bretonul pe o parte

| Vulpe_David_1997 a răspuns:

Minoxidil