| BloodyBlade a întrebat:

Funda! Hello TPU! Ce mai faceti? Puteti sa-mi spuneti va rog cum sa fac sa nu par asa de lata in umeri (ce fel de haine sa port) deoarece eu sunt destul de slaba doar ca la umeri sunt lata si nu-mi place, si mai sunt si inalta si cred ca arata putin ciudat sa am picoare subtiri si umeri lati:p.Ah si TPU cum imi pot face parul sa creasca mai repede(in afara de masca cu ulei de ricin daca mai stiti ceva).Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| MarinaVonK a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=1dJVTNib02U in acest video sunt destul de bune idei

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.styleguide.ro/view-article.php?article_id=421
Consumă fructe și legume cât mai proaspete, sunt o sursă de vitamine și săruri pentru creșterea părului.
Pa, pa.

| Melek27 a răspuns:

Heii happy incearca sa porti bluze, tricouri care sa fie mai largutze..parerea mea e ca, daca hainutza cade drept de la umeri in jos, atunci nu ti se vor mai accentua umeriiwinking sau poate fi stramta doar in zona taliei in cazul in care vrei sa-ti iasa in evidentza happy crede'ma, fiecare are o nemutzumire in legatura cu corpul sau, dar important este sa te accepti asa cum esti si vei fi cea mai frumoasa :*