| PartyLoll a întrebat:

Cum fac sa imi creasca parul, ieri mi-am taiat varfurile, ii fac si tratament cu Ulei de ricin si Ulei de masline...Ce sa mai fac? Voua de la ce v-a crescut?

5 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

1 ou
coaja de ou plina cu ulei de masline
un sfert de castravete curatat

Amesteca oul, uleiul de masline si castravetele curatat. Intinde amestecul prin par, lasa timp de 10 minute, apoi clateste cu atentie. Pentru rezultate excelente de-a lungul anului, fa acest tratament o data pe saptamana.
sI sunt la farmaciile sensiblue vitamine special pentru un par sanatos.

| pufyy a răspuns:

Buna!
E suficient uleiul de ricin si cel de masline si mai pot incerca o masca din :
-2galbenusuri de ou
-o lingura ulei masline
-o lingura ulei ricin
o aplici pe par si o lasi sa actioneze o ora sau mai bine intreaga noapte, aceasta masca iti si fortifica parul.
Aceste metode sunt suficiente si totusi taiatul varfurilor ajuta in cresterea paruluiwinking asa ca nu'ti face griji.
Sper ca te'am ajutat!
Ai grija de tine si de parul tau!

| alexutza071 a răspuns:

Salut! pai pentru a-ti creste mai repede parul tundeti varfurile o data pe luna! ai sa vezi. dupa o sa-ti creasca foarte repede.

| PartyLoll explică:

Mss!:*

| tzatichi a răspuns:

Spalate zi de zi pe cap si vezi k o sa iti creasc parultongue