| Ocurioasa a întrebat:

Buna TPU :*! Ce sa fac sa imi creasca parul?(si daca se poate sa se si ingroashe firul de par). Voi ce produse sau trucuri imi recomandati?... Apropo, am parul gras. Si de o luna nu mai folosesc placa de par si imi fac varfurile cu ulei de ricin si masline dar nu vad nici un efect. Help pls!

2 răspunsuri:
| DumiY a răspuns:

Pai ca sa-ti creasca parul mai repede din cate stiu eu poti sa iti tunzi putin varfurile asa poate credte mai repede la mine merge. Si da e bun cu ulei de masline insa cu ulei de ricin nu am auzit. Si nu mai folosi placa sau ondulatorul deoarece parul se arde si nu iti mai credete asa repede. Cand te speli pe cap foloseste un sampon Garnier de ex si foloseste si un balsa.winking sper sa te-am ajutat.

| FaraSperantaSEN a răspuns:

Of frate eu vr sa mi se subtieze firu de par ca`l am dessrolling on the floor, nu stiu dar un prieten cand se spala isi dadea cu galbenus de ou in cap din cate stiu, sau era albusthinking