| DeiuAndrei a întrebat:

Cum fac sa nu mi se mai increteasca parul? Am auzit ca daca ma rad in cap nu mi se mai increteste. Asa e?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Cine ti-a spus asta, te-a mintit clar sau a facut misto de tine. Asa ceva nu se poate inlocui. Fi bucuros ca-l ai. Daca nu-ti place tunde-te mai scurt. In primul rand cand te vei maturiza, vei vedea ca la sexul feminin adora barbatii cu parul ondulatwinking.

1 răspuns:
| Taduic a răspuns:

Dacă chiar nu-ți place, împrumută o placă de păr de la o fată, fă-ți părul drept și după încearcă sa te pieptăni foarte des, măcar 2 luni.