| princessmary a întrebat:

Cum sa fac sa mi se increteasca parul prin pletute...am parul un pic mai lung de umeri...am un fixativ dar nu e prea buna, mie nu mi se prea increteste, cate pletute sa imi fac? si cum sa fac sa mi se increteasca mai bine (cateva secrete de ale voastre fetelor)

2 răspunsuri:
| maria1992 a răspuns:

Depinde de cat e de des parul.Eu zic sa iti umezesti parul cu apa fierbinte, eventual poti sa il dai si cu un pic de gel, iar apoi il impletesti in 3. Fa-ti cam 10 codite si dormi cu ele. Dimineata parul iti va sta in valuri, foarte frumos love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia o suvita un pic de tot mai groasa si strange-o bine cu un elastic de par si dimineata o despici si iti face parul mai cret pentru mai multe detalii baga id asta in lista si iti voi spuna alicesweet91 europa sau altu dayana_xtz_4u