| anonim_4396 a întrebat:

Cum faci suvite cu hartie creponata?

2 răspunsuri:
| OchisorVisator a răspuns:

In primul rand, trebuie sa ai parul deschis la culoare. iti recomand sa porti manusi si niste haine la care nu tii prea mult, pentru cava curge foatre multa culoare. taie o fasie de hartie creponata, ud-o bine, si pune-o pe suvita, eu am infasurat parul in hartie si am stors-o pentru vreo 30 sec. succes

| byapiki a răspuns:

Pai rupi o bucata de hartie creponata, o pui in apa, apoi iti alegi o suvita si freci Hartia uda de par.