| elena445 a întrebat:

Cum sa fac suvite cu hartie creponata?

Răspuns Câştigător
| xDxDxDxDxD a răspuns:

Incalzesti apa
Tai fasii de hartie creponata si pui in apa.Le lasi 5 secunde apoi tii suvitele in apa colorata timp de 15 minute.

| GabriellaGabbi a răspuns (pentru xDxDxDxDxD):

Se ia la spalare?

| xDxDxDxDxD a răspuns (pentru GabriellaGabbi):

Dupa 2 spalari

5 răspunsuri:
| diavolitadulce a răspuns:

Buna, baga hartia in apa calda si apoi freac-o pe par. Bafta

| Îngheţatăăă3310 a răspuns:

Inmoi hartie creponata in apa pentru 5-6 secunde, pana se coloreaza apa, apoi treci hartia prin par si te vei colora. S-ar putea sa te murdaresti.

P.S : Am incercat si mers super bine. Am facut suvite roscate jumatate din par si au iesit clare.

| dragutzairina a răspuns (pentru Îngheţatăăă3310):

Buna voiam sa te intreb se ia la prima spalare nu?