| lauranapp a întrebat:

Cum imi fac parul cu hartie creponata..ca am vazut pe toata lumea ca face asta...Eu am parul saten ce culoare s-ar portivi?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| HarleyQuinn a răspuns:

Orice culoare, dar să fie mai închisă.
1. Pui apă fierbinte într-un castron pe care nu-l mai folosești;
2. Taie bucățele din hârtie creponată. Taie multă hârtie dacă vrei să se vadă bine culoarea și să dureze mult;
3. Pune bucățelele în castronul cu apă;
4. Amestecă cu o lingură pe care nu o mai folosești și așteaptă aproximativ 20 de minute;
5. Înmoaie-ți părul timp de 15 minute.
Eventual, există și tutoriale pe Youtube.
Am încercat și eu acum câțiva ani și a ieșit bine.
Baftă!

3 răspunsuri:
| GreenVoid a răspuns:

Merge mai bine pe blond...

| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

Pui bucatele de hartie creponata in apa fierbinte, astepti sa se dilueze, si te dai pe par.
Apoi speli parul, si il usuci.

| AliceNeye a răspuns:

Poti cauta si altele. https://youtu.be/CTWugOZukOI