| Jadis a întrebat:

Cum imi inchid parul la culoare in mod natural?

Răspuns Câştigător
| Baby a răspuns:

Nu-i adv ce zice veronica...Adica e natural dar nu cel mai. Si vopseaua aia e toxica, crede-ma.
Se poate cu frunze de nuc. Cauta pe google "inchiderea parului cu frunze de nuc" si o sa gasesti procesul complet. Si eu vreau sa mi-l inchid dar acum cum nu mai sunt frunze decat uscate.trb sa astept pana la primavara. Daca vrei rapid poti incerca cu nuantator, dar se duce dupa 6-8 spalari, sau mai e un nuantator de la garnier parca care se duce dupa 24 sau 28 spalari. Sper ca ti-a fost de folos raspunsul meubig grin

2 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Se poate un **** cu frunze de nuclaughing. crede-ma ca am incrcat si eu si pana la urma mi s a urat si l-am, vopsit NEGRU

| veronica a răspuns:

Exista doar o solutie, te duci la coafor si le zici sa te vopseasca cu vopsea naturala pe baza de uleiuri, vopseaua e folosita mai mult pentru femei gravide sau fete care nu fire de par alb, altfel nu se prinde porb e ca nu stiu daca exista in tara eu la coafor folosesc vopseaua asta sper sa existe si in tara.intreba la coafor sau la farmacii.