| gabygabygaby a întrebat:

as vrea sa imi inchid putin parul la culoare il am culoarea bronzului, maroniu inchis. nu vreau sa folosesc vopsele, ceva natural ce imi puteti recomanda funda!

3 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

Mergi la Plafar si cere o vopsea naturală,îmi pare rău îmi scapă numele acum.
Este o vopsea pe care ți-o aplici,este ca si o crema,are pigmenti naturali, nimic de amoniac sa alte tampenii.
O sa știe ce sa îți dea, nu îți fa griji, dacă îmi aduc aminte am sa îți trimit un mesaj.
Acest tip de vopsea este neagră sau transparentă ( face culoarea care o ai deja mai strălucitoare ).
Mergi si întreaba, nu este scumpă.

| Miea a răspuns:

Erau bune frunzele de nuc, dar acum nu mai sunt.

| Bia142 a răspuns:

Si acum sunt bune frunzele de nuc, dar trebuie sa faci ceai din ele big grin