| breaktherules a întrebat:

Cum sa imi deschis parul la culoare intr-un mod cit mai natural?

3 răspunsuri:
| Baby a răspuns:

Pai cu musetel. Dupa ce te speli pe cap te clatesti cu florile de musetel (din cate stiu eu) care au fost bagate intr-o apa. Adica te clatesti cu apa aia, sa nu fie rece, ci calda.happy
Cauta pe net "deschiderea parului cu musetel" si o sa gasesti exact cum se face.big grin Sper ca te-am ajutat. Trebuie sa faci cam vreo luna si ceva sa se vada, si daca esti bruneta n-o sa iasa, daca esti satena o sa iti dea reflexii aurii, daca esti blonda merge cel mai bine.big grin
succes:*

| danieladana a răspuns:

Iti storci lamaie in capwinking

| Sasha_4564 a răspuns:

Din cate stiu eu, cu bai in musetel...bafta!