| AdeliaRoxe a întrebat:

Cum imi pot convinge mama sa ma lase sa ma pensez?

Răspuns Câştigător
| AlbNegru09 a răspuns:

Parerea mea este ca: multe fete deja se penseaza de la varsta de la 12-14 ani, este ceva normal si natural sa faci acest lucru happy in ziua de aziwinking ...Nu mai suntem pe timpul lui Ceauseascu atunci nu era asa cevawinking s-a schimbat totul happy. Spune-i la maicata ca este ceva normal si firesc sa faci acest lucru.Eu m-am pensat fara sa stie mama am luat-o prin surprindere si nu a spus nimic! M-a intrebat doar ca de ce m-am pensat SI I-AM spus ca este ceva normal.Nu pot sa arat urat mai ales ca multe fete de varsta mea sunt pensate! Fundaa! :*

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Zii ca nu vrei sa arati ca un Yeti

| roxanaandreea a răspuns:

O prietena de-a mea si-a convins mama s-o lase sa se penseze spunandu-i ca toate fetele radeau de ea. thinking