| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU cum sa o conving pe mama sa ma lase sa ma pensez?
P.S : Sunt baiat

Răspuns Câştigător
| AirănMeidăn a răspuns:

Pur si simplu te pensezi. Dupa nu mai are ce sa faca. Se va obisnui.

6 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu te pensa singur si nu iti face forma, ia-ti doar firele din mijlocul lor si cele in plus.

| T0T a răspuns:

Poti sa iti iei firele nedorite cu unghiile. Eu asa fac.

Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaSaZicem a răspuns:

Serios? Ce ti-ar putea face? De ce nu te-ar lasa? Adica e foarte inestetic. Spune-i ca rad copiii de tine, arata-i poze cum te-ai pensa, spune ca nu se intampla nimic daca te pensezi. Si daca nu vrea, penseaza-te ca nu o sa te omoare, crede-ma

| Den30 a răspuns:

Pai..eu nu inteleg de ce nu te-ar lasa. In orice ce caz..doar..fa asta..iar..dupa..cand mama ta vede..asta e..too late laughing

| pittbull123 a răspuns:

Da...te inteleg cam si eu am acceasi problema