| Ella_4817 a întrebat:

Cum sa o conving pe mama sa ma lase sa ma >pensez?: help mee plS!:-x

Răspuns Câştigător
| xAvrilx a răspuns:

Daca nu te lasa, spune-i asa :"Mama, eu vreau sa ma pensez ca sa fiu si eu ca restul fetelor din clasa, imi e rusine sa am sparncenele asacrying, te rog, acum ma lasi?"
Si sper ca ai peste 10 ani, altfel, sunt total deacurd cu mama ta waiting.

4 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Daca este pentru prima data eu te sfatuiesc ca mergi la un salon ca sa poata sa-ti dea forma si tot si dupa aia poti tu singura.

| Shuellen a răspuns:

Daca ai peste 12 ani, ia o prietena mai mare care se penseaza singura, o foarfecuta, o penseta si o lasi pe-aia sa te penseze laughing. Eu m-am pensat singura prima data big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cati ani ai. Spune-i ca nu faci nimic rau, ca nu te simti bine cu sparncenele pe care le ai, ca toate colegele tale fac asta (te descurci tu pe moment). Daca nu merge nici asa... fa-i o surprizasmug.

| Ella_4817 explică:

Am 13 ani.big grin