| Hitchcockian a întrebat:

Cum imi pot decolora parul pentru a-l face blond, degradandul cat mai putin posibil? mentionez ca imi cade parul=(
>funditabig grin

Răspuns Câştigător
| Naze a răspuns:

Pai depinde daca ai parul tau natural un blond castaniu iti poti face o baie cu plante de musatel si ti se deschide parul. Fierbi intr-o oala mare niste apa cu musatel dupa ce a dat in clocote iei oala si separi musetelu de apa si pui in alt vas apa si stai acolo cu parul sau iti dai cu apa oxigenata pe par dar asta arde si problema daca iti cade parul poti folosi ulei de ricin se gaseste in farmacii cam 40 lei 30 asa si iti poti da cu vopsea deoarece aceste ulei iti mentine parul frumos, creste mai repede, iti poti da si pe gene ti le face cu volum mai mult si ti le alungeste ...pls funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru caderea parului iti recomand sampon specializat de la Gerovital, sunt foarte bune produsele.
Iar in privinta decolorarii, eu iti recomand sa mergi la salon ca sa iti iasa nuanta corecta si sa nu treci prin mai multe transformari. Iar dupa ce te vopsesti iti tunzi varfurile si il filezi.

| inevitable a răspuns:

Doamne fereste, in cateva zile o sa ai 3 fire de par in cap cu decoloratul asta!