| AnemonaP a întrebat:

Fetelor, cu ce imi pot decolora parul de pe maini si picioare? Il am negru, cum il pot face blond? in afara sa-l vopsesc. Cu ce?
Funda+vot
P. S. Fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| Chocolateeee a răspuns:

Cu ana oxigenata, o gasesti la farmacie, dar nu stiu ce efect va avea...ori ti se face parul rosulaughing ori se face blond...succestonguetonguetongue

5 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Cu pudra decoloranta de la Gerocossen (e un plic argintiu). Nu-i cunosc efectele, nici cele pozitive, nici eventualele efecte adverse si nu stiu daca sa ti-o recomand. Mi-o recomandase mie cineva cand am vrut tot asa sa ma fac pe maini, dar am sfarsit prin a ma epila cu ceara calda si am fost foarte multumita de rezultat.

| Buuff a răspuns:

Fara raspunsuri stupide. intrebarea ta e stupida.eu am parul blond pe picioare si destul de des si se vede foarte bine(eu m-am epilat) si blond cand vede lumea face misto.eu cred ca esti dusa laughing))

| Uniquegirl a răspuns:

Pai il poti decolora cu praf din ala albastru si solutie de aia alba laughing nu mai stiu cum se numesc thinking dar stiu ca le poti lua de la cosmetica :d succes :* dar mai bine te epilezi, cu aparatul, da vezi ca doare groaznic, mai bine cu crema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa-l faci blond cand poti scapa de el? faci cumva colectie?

| Ever a răspuns:

Stai la soarewinking