| Iasmiine a întrebat:

Ce trebuie sa folosesc pentru a mi se decolora parul?
Am parul saten si as vrea sa fie putin spre blond. Funda!

11 răspunsuri:
| Bebelushaaː a răspuns:

Pff. Eu n`am folosit nimic din ce zice fetele de aici.
Al meu e la fel ca al tau.saten.si s-a deschis mult inspre blond din cauza soarelui. happy

| pretzel a răspuns:

Poti foflosi o pudra decoloranta sau daca nu vrei cu pudra incearca dupa ce te spel pe cap sa iti faci un ceai de musetel cu putina lamaie. Te clatesti cu ceaiul dat prin strecuratoare si dupa 6-7 spalari cu aceta parul tau va fi mai blond.Sau mai este o metoda cu zeama de lamaie. La fel faci si cu ea. Si mai sunt si foarte multe sampoane care decoloreaza sau cu vopsea. Mai este o metoda din apa oxigenata. Daca nu ai apa oxigenata preparo tu din niste apa si niste perhidrol in cantiati egale :*

Răspuns utilizator avertizat
| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Cu apa oxigenata!
big grin
Merge sigur.

| Alle15 a răspuns:

Pai iti recomand decolorant de la loncolor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te decolorezi cu pudra speciala care o cumperi din oras si nu costa mai mult de 5-6 lei sau poti folosi sampoane reflexate care iti schimba culoarea sub forma de reflexii. Fundita?

| PinkPantherrr10 a răspuns:

Poti folosi decolorant de la kallos!
si eu am fost satena big grin
si acum sunt blonda big grin
Dar am prietene care si-au decolorat parul cu apa oxigenata happy

| alexcump a răspuns:

Decolorant de par. Mergi la un coafor si te vor rezolva doamnele de acolo.

| Alexandra97_6666 a răspuns:

Exista sampon colorant si alegi cu ce culoare sa fie, la mine a mers.

| TheoCOD5 a răspuns:

Daca esti deja vopsita cu apa oxigenata daca nu vopsestete