| Cristinaaaaaaa a întrebat:

Cum imi pot deschide culoarea parului(de la saten inchis la saten deschis, deschis )fara vopsea! funda:*:*:*.

Răspuns Câştigător
| Lasatunumele a răspuns:

Eu mi-am deschis parul foarte mult cu apa oxigenata. Mi-am cumparat vreo 3 sticlute, este foarte ieftina, si mi-am turnat la propriu in cap trei zile la rand, cate una pe zi, si acum de la nuanta mea normala, un saten deschis sunt roscata spre blond

4 răspunsuri:
| AliceIDK a răspuns:

Imi pare rau, Valentinaaaa dar nu prea se poate deschide fara vopsea straight face. Eventual sa il speli mai des si va parea un saten mai deschis, blond. Sau stai cu capul la soare dar fara sa faci insolatie happy. Te pup!

| MaterialGirlB a răspuns:

Pfff. eu vreau de la saten deschis la saten inchis. Facem schimb? laughing. glumesc.
Pai am auzit ca musetelul il mai deschide. Sau poti sa mai incerci si cu zeama de lamaie. happy

| Comoaracasei a răspuns:

Dupa ce te speli pe cap cu sampon si ti-l limpezesti bine, te mai clatesti si cu ceai de musetel.
Dar atentie, dureaza si nu e sigur ca se va deschide asa de mult precum crezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerca cu apa oxigenata, la mine a mers succes:*