| carhartt a întrebat:

Am o intrebare pentru fete!

Ce parere aveti despre baietii cu parul lung? Adica, nu chiar lung, nici tuns periuta dar nici sa depaseasca umerii! Intre si intre.

Si cu bretonul dat putin intr-o parte!

Cum ar fi acesta:

http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/......oafuri.jpg

6 răspunsuri:
| carhartt explică:

Ma, cam asa ca in poza aia il am eu, numai ca eu sunt blond! laughing

Astept si alte pareri!

| DianaDiia a răspuns:

Aahhh blushing, sunt foarte ok love struck.
Asa imi plac mie baietii, cu parul luung love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, nu e o regula sa imi placa baietii cu parul lungbig grin
Daca ii sta bine, atunci e okbig grin Trebuie sa il "prinda" tunsoareabig grin

| Fantastic7 a răspuns:

Eu cred ca baietii cu parul putin mai lung(ca cel din poza sau chiar mai lunglove struck)sunt mult mai draguti si mai deosebiti, dar depinde de trasaturile fiecaruia. Daca baiatul respectiv are o față de impins tractoare, atunci parul său lung nu mai are nicio valoare big grin
Daca vroiai o parere despre cum iti sta tie cu parul lung ar fi trebuit sa lasi o poza cu tine happy

| ana5 a răspuns:

Mie una nu imi place cu este tuns de fapt nu imi place nici cum ii sta luilaughing

| StayPositive a răspuns:

Depinde de persoana. Unora le-ar putea sta bine cu tunsoarea asta, altora nu.Dar in general imi plac mult baietii astiabig grin.