| Stephyy a întrebat:

Cum imi pot indrepta parul fara placa de par sau feon?

6 răspunsuri:
| auroraa a răspuns:

Cu fierul de calcat

| Cella a răspuns:

Hmmm este la nivea un sampon si balsam destinat celor care" vor sa renuntze la placa" incearcatongue

| Picsxie a răspuns:

Cu peria si feon.alta metoda nu cred ca mai e

| pisikutza a răspuns:

Cu fierul de calcat laughing! Glumeam, poti sa te duci la un coafor si sa ti-l fileze.nu o sa fie drept drept dar iti mai ia din volum.

| coliflor a răspuns:

Incearca asa:te duci si cumperi o masca de par, te dai cu ea dupa baie dar fara sa te mai clatesti, nu poti in schimb sa stai mai mult de 2 zile fara sa te speli, sper sa functioneze, bafta.

| samutzu55 a răspuns:

Pai ar fi o modalitate... Adica poti se te uzi pe cap, sa iti indrepti parul apoi sa te dai cu fixativ. Posibil sa mearga.