| eanateo a întrebat:

Cum imi pot micsora nasul fara operatii estetice?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Fara operatie nu ai cum sa il micsorezi

| Gumitzza5 a răspuns:

Nu prea poti. :/
Decat daca te loveste sau te lovesti de ceva foarte tare si abia atunci se poate modela.

| MeePinkGirl a răspuns (pentru Gumitzza5):

Mare om, mare caracter!

| Carmen100 a răspuns (pentru Gumitzza5):

Acum sa nu incerci sa iti spargi nasul sau ceva de genul laughing

| Nobody35 a răspuns:

Pentru a crea aparenta ca ai nasul mai micut, poti apela la mici ''trucuri'' de make up. Se gasesc video-uri pe YT, dar daca vrei sfatul unui specialist, poti sa intrebi un make-up artist happy.

| ta5232545 a răspuns:

Nu poti

| MeePinkGirl a răspuns:

Poţi apela cu grijă la make up! Pe youtube există diverse tutoriale cum să maschezi această problemă!