| GeorgyBwăăă a întrebat:

Cum imi pot schimba Culoarea la Facebook?

Răspuns Câştigător
| mustard a răspuns:

Tutorialul mentionat mai sus de ceilalti schimba culoriele doar la tine pe calculator in broserul tau, adica ceilaltii nu vor vedea culorile schimbate pe profilul tau.

6 răspunsuri:
| Larisssaa a răspuns:

Este FBSKIN ♥ Are atat de multeeeeee teme ♥ ( dar la ceilalti, nu o sa aparabig grin)

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a răspuns:

Uite îţi dau eu un link aici.
Aşa mi-am făcut şi eu.
E destul de tare.

http://www.youtube.com/watch?v=kvIicv_hPnU
Baftă!

| mustard a răspuns:

Nu poti schimba culorile paginii tale de facebook.

| mustard a răspuns (pentru mustard):

Tutorialul mentionat mai sus de ceilalti schimba culoriele doar la tine pe calculator in broserul tau, adica ceilaltii nu vor vedea culorile schimbate pe profilul tau.

| hamstericious a răspuns:

Nu poti, din pacate sad funda?

| Geanina_Stanescu_1997 a răspuns:

Vreau sa schimp culoarea