| Aleqa a întrebat:

Cum pot schimba culoarea de la facebook?

Funda!:*

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici http://www.fbskins.com/facebook-layouts/ si descarca-ti un SKIN. Problema este ca skinul il vezi doar tu sau cei care au instalata aplicatia. Orice alt vizitator care intra pe pagina ta vor vedea pagina normala asa cum este ea pe facebook. Eu zic ca nu se merita(nu este vizibil pentru toata lumea skinul de pe facebook).

| Aleqa explică (pentru neluL):

Hmm, multumesc. Eu il vroiam pentru mine, m-am saturat de albastrul ala inchis tooot timpul.

| neluL a răspuns (pentru Aleqa):

Ei, atunci foloseste ce ti-am dat mai sus.