| MaiMulti a întrebat:

Cum îmi pot vopsi/colora vârfurile parului fără sa mi se duca culoarea naturala, adică după o spălare sau mai multe sa revin la culoarea mea naturala? Și cam unde as putea găsi aceasta vopsea dacă vreau sa ma fac cu roșcat sau roz, mov, albastru etc
Funda

Răspuns Câştigător
| fede12 a răspuns:

Eu m-am facut albastra la varfuri..si m'a tinut cam 2 luni doar ca evitam sa ma spal des pe cap..deci am pus apa fierbinte intro cana. apoi am luat o bucata de hartie creponata albastra si m-am bagat cu parul in cana..si am asteptat 20 de minute si apoi m-am uscat si gata! eu am parul castaniu si mi-a iesit un albastru spre verde. oricum mi-a placut foarte mult culoarea! si acum parul meu..are culoarea lui naturala! Bafta!

| Di7 a răspuns (pentru fede12):

Wow! mersi mult de idee! esti geniala ti-as da funda dar nu pot laughing

| fede12 a răspuns (pentru Di7):

laughing