| Anonim2x a întrebat:

Cum imi schimb culoarea ochilor in mod natural?

Răspuns Câştigător
| Aimèeeee a răspuns:

In mod natural nu poti happy. Incearca cu lentile de contact.

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te apuci sa-ti zici ca o sa ai ochii negri/verzi laughing! Zi de zi. Nu cred ca se poate da citisem pe undeva ca autosugestia ajuta, probabil in cazul asta nu laughing.

| georgeta27 a răspuns:

Asa ceva nu se poate.

| FreakyChucky a răspuns:

Nu poti big grin

| purplestar9494 a răspuns:

Natural? Coloreaza-i cu carioci!
Normal ca nu ai cum sa le schimbi culoarea in mod natural, si inca nu s-au inventat operatii 100% sigure incat sa schimbi culoarea chirurgical.Multumeste-te cu ochii care ii ai sau pune-ti lentile care si alea iti vor dauna in timp

| Anonim2x explică (pentru purplestar9494):

Tare asta laughing))) am sa incerc cu carioci laughing))) Multam mult laughing))))

| purplestar9494 a răspuns (pentru Anonim2x):

laughing) Cu placere

| tinka1 a răspuns:

Melanina este cea care ne da culoare ochilor, pielei si parului. Oamenii care nu au de ajunsa melanina in organism au culoarea ochilor deschisa, pielia deschisa, si parul tot poate sa fie deschis. Acesti oameni todeauna se ard la soare. Dar sunt unelele producte care au melanina: morcovul, rosia, pepenele rosu si mai sunt, dar nu le stiu.

| RockRox a răspuns:

In mod natural nu se poate din pacate dar poti sa-ti iei lentile sau sa-ti faci operatie. Operatia aceasta a aparut la noi in 2011 din cate stiu si dureaza 15 minute la fiecare ochi cu anestezie locala.winking Eu una imi cumpar lentile, nu sunt adepta operatiilor.

| Florin_Salam_1945 a răspuns:

Este doar un singur mod natural cauta in padure lup adevarat nu caine de lup lasa-l sa te muste la miezul noptii si schimbi culoarea ochilor ai doua culori galben si ori ce culoare ai tu la ochii

| bbybby12 a răspuns:

Nu ai cumlaughingCe intrebare ii si asta?! Doar un singur cuvant "LENTILE"!

| Onutza_Yonutza_1994 a răspuns:

Nu poti sa-ti schimbi culoarea ochilor in mod natural doar daca iti pui lentile.Dar nici lentilele nu sunt prea bune pentru ca in timp iti pot dauna ochilor.Mai este o posibilitate. Poti sa-ti schimbi culoarea ochilor printr-o operatie dar culoarea va deveni definitiva. Sfatul meu este sa te multumesti cu culoarea ochilor tai pentru ca sunt multi orbi pe lumea asta care nu ii intereseaza ce culoare au ochii, ei vreau doar sa poata vedea!

| Florentina_Andreea_1995_BeX4 a răspuns:

Sunt anumite alimende de la care S-AR PUTEA(nu e sigur ca merge). Si eu am ochi caprui si pe marginea irisului am putin albastru ( doar la soare)