| Emeraude a întrebat:

Cum isi pot deschide brunetele culoarea parului fara a folosi vopsea? Eu vara mi-l deschid putin folosind o masca din extracte de plante+musetel si aplic bucati din foi de staniol, astfel ca nu m-am vopsit niciodata (exceptand acele pseudo-vopsele care se iau la primele 2-3 spalari).

7 răspunsuri:
| Emeraude explică:

@Lollipop: Cumpar doar produsele de la plafar (tincturi) si pliculete de ceai de musetel si prepar masca acasa, inainte de baie, aplic staniolul si tin cam o jumatate de ora la abur.
Nu pot spune cu certitudine cate tonuri imi deschide culoarea parului...

Ton culoare naturala:
http://www.womenshairstylesonline.com/......_61529.jpg

Dupa intregul procedeu...:
http://www.scene-hair.net/......20x603.jpg

Ceva in genul, nu am gasit poze mai clare.

| Denisa a răspuns:

De unde iti cumperi masca aceea? cate tonuri iti deschide culoarea parului?batting eyelashes

| Denisa a răspuns:

Imi zici si mie te rog "reteta" ta?batting eyelashes
merci:X

| andreea4ever a răspuns:

Pai de ce nu continui tot asea? E destul de bine ce faci!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu zeama de lamaie.

Răspuns utilizator avertizat
| TheyCallMeMeredith a răspuns:

Exista sampon de decolorare a parului... okay, nici acela nu tine foarte mult doar pana la 5-6 spalari.