| Mayy a întrebat:

Imi ziceti vă rog o vopsea de păr, care deschide culoarea parului. si unde pot sa gasesc...chiar si online. Am parul vopsit brunet, e putin decolorat dar nu mai stiu ce sa fac ca sa; l mai deschid. La coafor.am fost. dar au spus sa revin sa mai astept cateva luni.deci nu e posibil asta.

1 răspuns:
| Linda100 a răspuns:

Ti se pare decolorat pentru ca nu are luciu. Iti trebuie stralucire. Uita-te la televizor ca sunt reclame cu vopsele care dau stralucire si suplete nu mai stiu care e firmathinking
Bafta