| Darkness1 a întrebat:

Cum ma inscriu pentru a fi reprezentant eBiju? As vrea sa primesc raspunsuri de la cineva care se pricepe in acest domeniu(care este la randul lui reprezentant sau coordonator etc)

Răspuns Câştigător
| UbexFlo a răspuns:

NU merge treaba la eBiju pentru ca produsele care le au sunt niste"facaturi" daca ma intelegi.Eu am vrut sa ma fac, am primit catalogul dar nu am trimis contractul. Dupa cateva zile de prezentare al catalogului mi-am dat seama ca nu merge treaba si ca degeaba te inscrii.Te poti inscrie la Oriflame, au si ei bijuterii dar pe deasupra, au si multe produse cosmetice cu care vei face ceva banuti de buzunar, cu siguranta.Te poti alatura retelei mele daca doresti insa trebuie sa ai minim 14 ani. Daca vrei, imi lasi un mesaj primvat sau un id aici ca raspuns si discutam.Iti pot spune ca daca faci comanda de 250 lei in primele trei campanii consecutiv primesti cadouri de valoare si apoi iti poti face programele de loialitate la fiecare 3 campanii.Totul e foarte avantajos plus ca iti poti comanda monstre de parfum, sampon, fond de ten incepand de la 0.30 de bani/buc si la fiecare comanda aproape primesti cate o monstra cadou+1 catalog din campania urmatoare alaturi de alte materiale pentru a-ti putea dezvolta"afacerea". daca te hotarasti, anunta-ma.
P.S.Nu este obligatoriu sa dai comanda de 250 lei in fiecare campanie, comanda minima este de 50 de lei, doar ca daca nu vei da de 250 de lei nu vei mai primi cadourile happy

3 răspunsuri:
| iolanda_4444 a răspuns:

Buna,

numele meu este Iolanda Grama sunt sunt coordonatoare la eBiju.

Daca vrei sa te inscrii te ajut cu cea mai mare placere si nu e adevarat ca nu e entabil. Bijuteriile sunt super ok, iar eu am reprezentante care au coemnzi de 5 -600 lei.
Comanda minima este de 50 lei, iar produsele se livreaza prin posta sau curierat. Eu te sfatuiesc sa incerci cu o comanda minima si astfel iti faci o parere.

Iolanda Grama
Coord eBiju

| szaboeva a răspuns:

Buna sunt Eva, manger la Ebiji.
Eu zic ca merita sa incerci, daca doresti iti trimit un catalog gratis si te inscriidoar daca reusesti sa strangi comanda.Id-ul meu evaszabo83.
Astept adresa ta pe mess ca sa iti pot trimite catalogul nou

| CiufYlici a răspuns:

Chiar nu este aadevrat. mie imi merge si e foarte ok, am clienti si bijuteriile sunt accesibile
http://ciufylici.blogspot.it/