| dedfgv a întrebat:

Cum ma pot epila inghinal?

4 răspunsuri:
| Annd a răspuns:

Ceara sau Epilator.
Salon sau acasa...

| FlorenceVi a răspuns:

La un salon. Te face cu ceara; si firul de par fiind smuls din radacina, in urmatoarea perioasa nu este necesar sa mai treci pe la salon. happy Te va ustura, iar dupa vei avea pielea iritata, dar asta nu pentru mult timp happy. Apoi te vei bucura de o piele fina si frumoasa! Curaj:*!

| BlackNights a răspuns:

Pai te poti rade cu lama, sau te poti epila fie cu crema, cu benzi de ceara reci sau poti incerca sa mergi la un salon si te epileaza acolo(cu ceara).

| WeeD a răspuns:

Cu penseta happy.