| Anonimă0201 a întrebat:

Este bună crema pentru a te epila pe picioare şi inghinal?

5 răspunsuri:
| AgentBomboana007 a răspuns:

Parerea mea este: cremele depilatoare nu sunt prea bune( cam deloc ). am folosit odata crema depilatoare, dar parul nu a cazut. eu una folosesc un aparat cu laser si un big scump deoarece cele ieftine iti pot provoca iritatii.

| Costas_Camelia_1976 a răspuns:

Nu,la mine nu a mers!

| almirock a răspuns:

Da, dar încearcă întâi pe o porțiune mică, să nu fii alergică...

| vasilicaandreea a răspuns:

Nu categoric

| Diiona a răspuns:

In cazuri in care nu mai ai timp sa pleci la salon sa te epilezi cu ceara sau miere si ai o situatie urgenta poti sa te epilezi cu crema dar sa o folosesti tot timpu ca mijloc de epilare in nici intr-un caz tot ce vei avea dupa cativa ani de epilare cu crema vor fi niste picioare si o zona inghinala exact ca padurile tropicale