| Ceriik a întrebat:

Cum naiba scap de celulita ca m-am saturat! Fac sport(volley) de 5 ani+ alerg pe faleza in fiecare dimineata si mananc dulciuri o data pe luna si nu exagerez.Am 165 cm si 44 kg si am multe vergeturi pe fund din cauza ca am slabit.(am 16 ani). Deci cum scap de celulita ca la vergeturi cel putin m-am consolat ca-s ca cicatricile..nu scapi pe ele.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://store.irinareisler.ro/produse-anticelulitice-c4/
In partea stângă ai diferite produse!

| BubbleWhitee a răspuns:

O cremă anticelulitică cu cursor pentru masaj, te va ajuta cu un tratament periodic. Oriflame are sau farmaciile happy

| Andreea625 a răspuns:

Pentru vergeturi-crema gerovital plant de la farmec care costa in jur de 13 lei la toate farmacile.
celulita- Cea mai buna crema anticelulitica mi se pare ca este cea de la Ardes cu iedera am folosit-o si se vad clar diferente. din cate stiu eu aceasta este folosita in saloanele de masaj dar se poate cumpara. este un pic mai scumpa dar isi merita fiecare leu. www.ardes.ro