| genutzz a întrebat:

Cum poate demonstra un baiat unei fete ca o iubeste? dau funda raspuns ca lumea

14 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

laughing
Dragostea nu se demonstreaza, nu trebuie sa demonstrezi nimic, daca si ea te iubseste pur si simplu parca va simtiti unul pe altul.
Trebuie sa o faci sa simta ca o iubesti nu trebuie sa ii demonstrezi ca o iubesti.

| pwp a răspuns:

Sa se poarte frumos, sa-i aduca flori, sa-i trimita mesaje de noapte buna, sa fie sincer happy

| ellasweetlollipop a răspuns:

Sa-i faca cadouri, sa o bage-n seama si sa o protejeze...

| Crucified a răspuns:

Prin fapte. Astept funda.

| Seby90 a răspuns:

SUPER TARE! Da, dragoste demonstrata, cul stori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-i fie alaturi si sa o ajute de cite ori ea are nevoie de ajutor. Restul sint accesorii. Asta, daca la virsta ta stii ce este dragostea si nu o confunzi cu atractia fizica.

| dienuta1990 a răspuns:

Sa-i fii alaturi, sa o incurajezi, sa-i faci complimente, sa-i faci un cadou sau sa-i dai flori, sa o faci sa rada.

| OhGodWhy a răspuns:

In zilele noastre un baiat poate face o fata fericita
1big grinragostewinking Sexxy time!
2:Sa-i acorde atentie dar mai nou fetele prefera tipul de bad boy(bait rau) deci daca nu-i acorda atentie ea este si mai atrasa de el
Dar da, parerea mea din nou!; D

| DAAAAAAAAAA a răspuns:

Pai daca tu chiar ti la ea vei face anumite lucruri de la sine....si daca chiar sunteti unu pentru celalat va veti completa unul pe altul ea trebuie sa simta ca ti la ea si vei ajunge sa o iubesti si asa te va iubi si ea pentru ca cand oferi dragoste primesti(acum depinde si de persoana) fa-i complimente cand o vezi sa ramai mult si deodata sa ii spui este foarte fumoasa crede-ma iar place muult.happy sa o strangi in brate, sa fii alaturi de ea cand are nevoie si sa ii spui ca daca va avea vreodata probleme sa vina sa iti spuna, sa iti dai toata inima ei(dar doar daca merita) sa te duci la usa ai cu un bucket mare de trandafiri rosii (tranadfiri semnifica iubire) ar ramane f impresionata, sa ei un balon in forma de inima si sa pui un bieltel in el cu ''te iubesc'' si ea cand il va sparge va gasi acolo bietul sau poti lua mai multe baloane si in ele sa scrie acelasi lucru sau diferite cum vrei tu scrii exact ce simti si nu mai stiu sa fi tu insuti si sa nu iti bati joc de ea sper ca te-am ajutat happy

| Bledea a răspuns:

Pai... fa-i complimente...fii mai galant cu ea(decat cu celelalte fete)uita-te numai la ea. pune-l pe prietenul tau cel mai bun sau pe pr ei(vezi sa fie d incredere) sa ii spuna ca o placi.sh poate va combinatzi.

iti dau un sfat...nu-i poti demonstra unei fete ca o placi numai prin gesturi...asa ca mai bine pune p cineva sa ii spuna si sa-o intr daca vreti sa va combinati

bafta!

fundita?

| andaioana123 a răspuns:

Pai se poarta forte frumos cu ea, cand este in preajam ei nu mai injura, vorbeste mult cu ea, se arata interesat de hobbiurile ei, vrea sa petreaca cat mai mult timp cu ea, ii spune cuvinte frumoase, ii face un portret, ii compune un cante, ii dedica melodii despre dragoste si despre cat de frumoasa este ea, o face sa se simta cea mai fericita si cea mai speciala fata din lume, este atent cu ea, ii da sfaturi bune, ii da ciocolata, vrea sa o ajute cand aceasta are probleme sau este suparata, o asculta cand are probleme si daca nu le poate rezolva atunci incearca sa le diminueze, o invita in oras, si ii trimite mesaje foarte romanticepuppy dog eyes cu cat iti scriu mai mult cu atat imi amintesc mai mult de fostul meu prieten...

| messingaround a răspuns:

Un simplu "Te iubesc" poate face minuni.

| Gabiiiii a răspuns:

Pai, Sa fie sincer cu ea sa insiste mult, mergi la ea cu flori o ciocolata ceva... fa`i complimente, fa`o sa rada si... spune-i lucruri frumoase happy

| Dienusa1999 a răspuns:

Sa o inviti in oras, sa ii faci cadouri, complimente si nu ar strica in acea seara in restaurant sa tipi in gura mare :"Lume, fata asta e speciala pentru mine o iubesc etc". Dar vezi sa fie adevarat ceea ce scoti pe gura sa te creada ceea ce spui spune-o din suflet pentru ca asta va simti si ea! Crede-ma!winking Fundita?